Körfezde Son Dakika

OKSİJEN MEDYA Firma Bilgisi

OKSİJEN MEDYA
  • Firma Adı: OKSİJEN MEDYA
  • Yetkili: Erdem Öcalan
  • Telefon: 05427635812
  • GSM:
  • Web: www.oksijen.com.tr
  • Mail: erdem@oksijen.com.tr
  • Şehir: Balıkesir
  • Adres: Tuzcumurat Mahallesi 104. Sokak No:19/2

Neler Yaparız;

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, sizi yansıtan ve temsil eden simgeler bütünüdür. Müşterilerinize vereceğiniz güveni ve genel anlamda itibarınızı arttıran önemli bir parametredir. KURUMSAL KİMLİĞİNİZ, İMZANIZDIR!

Web Sitesi

Görsellik ve işlevsellik açısından zengin modern ve kullanıcı deneyimi kolaylığı sunan web siteleri hazırlıyoruz. Strateji belirleyerek geliştirdiğimiz projeler teknolojik alt yapı ...

Ajans Hizmetleri

Grafik tasarım en iddialı olduğumuz alanlardan birisi. Biz, grafik tasarımın matbaa veya tabelacılarda yaptırılması yerine, iyi bir reklam ajansında hayat bulması görüşünü destekliyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanızın Sosyal Medya da(Facebook, İnstagram vb...) rakiplerinizden bir adım önde olmasını istiyorsanız biz buradayız.Çünkü günümüzde her şey Akıllı telefonlarla halledilmekte.

Matbaa Hizmetleri

Kartvizit, Özel Kesim Kartvizit, Etiket, Amerikan Servis, Katalog, Broşür, El İlanı, Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Bloknot, Takvim, Magnet, Islak Mendil ve Hayal Ettiğiniz Tüm Ürünler İçin Buradayız

360 Sanal Tur

Bir firmayı veya bir mekânı sadece bir katalog veya broşüre sığdıramazsınız. Özel çekilmiş, panoramik fotoğraflar sayesinde firmanızı veya mekânınızı çok daha etkin tanıtabilirsiniz. Firmanızı veya mekânınızı izleyen kişiye sanki orada olduğunu hissettirebilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Sizin İçin Fotoğraf Konusunda; Ürün Konsept Fotoğrafçılığı, Katalog Çekimi, Panoramik Sanal tur Çekimi, Mobilya Fotoğrafçılığı, Organizasyon Parti Fotoğraf Çekimi, Havadan Fotoğraf Çekimi, Kurumsal Fotoğrafçılık Hizmetleri, Dış ve İç Mekan Çekimi, yapabiliriz.

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Havadan Video çekimi, Video Klip, Belgesel, Ürün tanıtım çekimi, Profesyonel Kamera video çekimi hizmetleri vermekteyiz.

Google Haritalar Kayıt Sistemi

Google üzerinde işletmenizin bulunabilir olmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte 360 Sanal Tur olarak gezilebilir hale getirmek için kayıt ve 360 Fotoğraf Hizmetini sağlıyoruz. Ayrıca diğer arama motorları olan Yandex ve Apple Maps gibi haritalarada işletmenizi ekliyebiliyoruz.Konum: